O firmie

Witaj w Aspendens!

 

Cieszymy się, że trafił_ś* do naszego sklepu. Znajdziesz tutaj rozmaite przedmioty, które mogą być dla Ciebie zaskakujące. Są to produkty, które pomagają nam - dorosłym osobom autystycznym - radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Nasze trudności sensoryczne są zróżnicowane. Czasem powodują jedynie dyskomfort, często zaś skutkują izolacją i ograniczeniami w codziennej aktywności społecznej i zawodowej. Wiemy, że niełatwo znaleźć pomoce sensoryczne dla dorosłych. Przede wszystkim jednak brakuje wiedzy i sprawdzonych rozwiązań związanych z przeciążeniami sensorycznymi. 

W Aspendens stale poszerzamy wiedzę i testujemy nowe produkty w celu dostarczenia Wam skutecznych rozwiązań. Zależy nam, żeby produkty które oferujemy były adekwatne dla młodzieży i dorosłych i mogły być wykorzystywane zarówno w sytuacjach nieformalnych jak i oficjalnych.

Jesteśmy otwarci na Wasze doświadczenia i rady, które pomogą nam udoskonalać rozwiązania i uzupełniać nasz sklep, dostarczając tym samym coraz lepszą ofertę osobom poszukującym wsparcia. Zapraszamy Was do kontaktu.

 

Co wyróżnia Aspendens:

  • Sklep Aspendens skierowany jest do młodzieży i dorosłych osób autystycznych
  • Produkty ze sklepu Aspendens są testowane w zakresie stymulacji sensorycznej

 

Nasza misja: 

  • Misją firmy Aspendens Sp. z o.o. jest szerzenie rzetelnej wiedzy na temat neuroróżnorodności (różnorodności w zakresie funkcjonowania układu nerwowego) i obalania mitów związanych ze spektrum autyzmu.
  • Chcemy umożliwić osobom autystycznym regulowanie swoich potrzeb bez stygmatyzacji, zarówno w sytuacjach nieformalnych jak i oficjalnych.
  • Zależy nam, żeby osoby w spektrum autyzmu nie musiały ukrywać swojej odmienności i wykorzystywały swój niesamowity potencjał.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Aspendens oraz zapisania się do newslettera (3 minuty czytania - 2 najważniejsze informacje - 1 raz w tygodniu).

 

* Wyraz z podkreślnikiem jest inkluzywną formą, pozwalającą na jak najszersze określenie płci odbiorcy. Ze względu na konieczność określania rodzaju w języku polskim, Aspendens Sp. z o.o. przyjmuje taki zapis zwracając się zarówno do kobiet, mężczyzn oraz osób niebinarnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl